Ochrana osobních údajů


SEKCE 1 - Jak nakládáme s vašimi údaji?

Ve chvíli, kdy si z našeho obchodu něco objednáte, uložíme vaše osobní údaje, které nám poskytnete jako například jméno, adresa a email.
Když si prohlížíte náš eshop, tak prostřednictví internetového protokolu nám poskytujete informace, které nám pomáhají určit váš prohlížeč a operační systém.
Email marketing (pokud je použit): S vaším povolením vám můžeme zasílat emaily ohledně našeho obchodu, nových produktů a dalších novinkách.

SEKCE 2 - Souhlas

Jak dostanete mé svolení?
Při poskytnutí osobních údajů pro dokončení transakce, ověření kreditní karty, vytvoření objednávky, zvolení způsobu dopravy nebo vrácení zboží, tak bereme za jisté, že
souhlásíte s poskytnutím těchto údajů, které použijeme právě a jenom pro tento účel.
Pokud se zeptáme na vaše osobní údaje z jiného důvodu, jako například marketing. Zeptáme se vás přímo, abyste vyjádřili souhlas nebo vám dáme možnost říct ne.

Jak zruším své svolení?
Pokud si rozmyslíme vaše svolení s poskytováním osobních údajů. Stačí napsat email s vaší žádostí na adresu: info@cupmi.com

SEKCE 3 - Poskytnutí vašich údajů

Vaše osobní údaje jsme povinni zveřejnit pokud je to z důvodu zákona nařízeno, nebo pokud porušíte naše obchodní podmínky.

SEKCE 4 - SHOPIFY


Náš obchod je hostován společností Shopify Inc, která nám poskytuje online platformu díky které můžeme poskytovat naší službu pro vás.
Vaše data jsou uloženy na Shopify datovém uložišti, která je zabezpečena za firewallem.

SEKCE 5 - Služby třetích stran


Obecně, poskytovatelé třetích stran, které používáme na našem webu, sbírají, používají a zveřejňují infromace pouze do míry, která jim umožňuje poskytovat službu, kterou od nich požaduje náš obchod.

Odkazy
V momentě, kdy kliknete na odkaz v našem obchodu, který vás může přesměrovat na jinou stránku. Nejsme zodpovědni za jakoukoli ochranu vašich osobních údajů a doporučujeme si přečíst
jejich podmínky ochrany osobních údajů.
Google analytics:
Náš obchod používá Google Analytics, který nám poskytuje lepší pochopení přichozích návštěv na našem webu.

SEKCE 6 - Bezpečnost


Pro ochranu vašich osobních údajů, se řídíme nejlepšími postupy abych se ujistili, že nedochází ke ztrátě, zneužití, přístupu, zveřejnění k vašim datům. Informace o vaší kreditní kartě jsou zašifrovaná pomocí zabezpečení "secure socket layer" technologie a uložena s AES-256 šifrováním. Avšak žádná metoda přenosu dat po internetu není 100% zabezpečená, řídíme se požadavky PCI-DSS.

SEKCE 7 - Cookies

Zde je list cookies, které používame.
_session_id, unique token, sessional, poskytují informace společnosti Shopify ohledně vaší session
_shopify_visit, nedržíme žádné data, trvale po 30minut od poslední návštěvy, náš webový poskytovatel sleduje statistiku návštěv na webu
_shopify_uniq, nedržíme žádné data, vyprší vždy o půlnoci (v závislosti na návštěvníkovi) nasledný den, počítá počet návštěv jednoho zákazníka
cart, unique token, persistent po dobu 2 týdnů obchod udržuje obsah vašeho košíku
_secure_session_id, unique token, sessional,storefront_digest, unique token poskytuje údaje o tom, jestli aktuální návtěvník má přístup
PREF, trvající po velmi krátkou dobu, nastaven Googlem, který pozoruje kdo návštívil náš obchod a odkud

SEKCE 8 - Změna tohoto dokumentu o ochraně osobních údajů


Máme právo upravit tento dokument kdykoli to cítíme zapotřebí, proto prosíme o občasné přečtení tohoto dokumentu. Změny jsou platné v okamžiku nahrání na webové rozhraní.