Často Kladené Otázky


Jakto, že máte takto nízké ceny?

Zasíláme zboží přímo od prvotních distributorů. V dnešní době snad už není veřejným tajemstvím, že veškerá spotřební elektronika, oblečení a doplňky pochází z Číny nebo Taiwanu. Takže jsme se rozhodli, že nejvýhodněji vyjde zasílat zboží koncovým zákazníkům přímo z destinací jejich výroby. Velká část ceny tedy zůstane ušetřena nákladů dovozců a velkoobchodníků. Cenu námi nabízeného zboží se snažíme vždy držet na úrovni konkurence a nejlépe ještě vždy o trochu níže.

Kdy mi přijde objednávka?

Doba doručení je různá pro každý produkt, ovšem v průměru se pohybuje mezi 10 až 30 dny od odeslání.

Objednali jsme více kusů zboží, přišel zatím ovšem jen jeden kus.

Zboží z Vaší objednávky může být objednáváno od více výrobců nebo expedováno z více skladů. Proto může být doručeno postupně ve více zásilkách. Pokud Vám tedy dorazila zatím jen část zboží, bez obav vyčkejte doručení zbylé části objednávky. Kontaktujte nás až v případě, když uplyne celá dodací lhůta. 

Co získám s koupí ve vašem obchodě?

Nabízíme vám kvalitní zákaznickou podporu v českém jazyce a veškeré problémy ohledně reklamace nebo ztracení zásilky řešíte vždy pouze s námi.

Jaké podporujete způsoby plateb?

Momentálně podporujeme platby přes Kreditní a Debetní karty (2Checkout), platbu přes PayPal a platbu bankovním převodem.

Co mám dělat, pokud mi zboží přijde poškozené a chci jej reklamovat?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese reklamace@cupmi.com. V e-mailu popište závadu na zboží a nafoťte jej včetně závady. Dále nám přepošlete e-mail s objednávkou, který jste od nás obdrželi, když jste od nás zboží objednávali. Pro případ reklamace poprosíme uschovat balíček, ve kterém zboží dorazilo.

Kdy mám nárok na vrácení peněz za objednávku, pokud zásilka ještě nepřišla, popřípadě se ztratila?

Garantujeme vrácení peněz na všechny objednávky, pokud se zásilka ztratí, nebo nepříjde do 60 pracovních dnů od odeslání.